Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí makléře Milan Korbel pobočky Expresninemovitosti.cz" odpovídají 3 nabídky.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem, Byty 3+kk, 67m², zděný dům - České Budějovice 3

Pronájem, Byty 3+kk, 67m², zděný dům - České Budějovice 3

10 000 Kč za měsíc

pronájem luxusního bytu 3+kk 67m² ve zděném bytovém domě v ulici B. Smetany v Českých Budějovicích. Zrekonstruovaný byt je ve druhém patře činžovního domu se zahradou. Velká prostorná chodba, WC v koupelně se sprchovým koutem, přípojka na automatickou pračku. Z chodby vstup do praktické komory. Prostorná jídelna s novou moderní kuchyňskou linkou vybavenou elektrospotřebiči (lednička, mrazák, sklokeramika, elektrická trouba, digestoř). Prostorný obývací pokoj, vedle obývacího pokoje útulná..

Detail
Pronájem, Byty 3+1, 150m², terasa, dvougaráž, Ant Barcala  - České Budějovice 2

Pronájem, Byty 3+1, 150m², terasa, dvougaráž, Ant Barcala - České Budějovice 2

16 000 Kč za měsíc

pronájem luxusního bytu 3+1 s terasou a dvougaráží v cihlovém moderním bytovém domě na konci ulice Ant. Barcala u lesa. Samotný byt o rozloze 100m² se nachází v 1. patře. Prostorná vstupní hala vybavená šatní skříní, věšáky a zrcadlem. Velký obývací pokoj s jídelnou vybavený sedací soupravou ve tvaru U. Dětský pokoj je vybaven nábytkem, ložnice je bez vybavení. Samostatná kuchyně je vybavena novou moderní kuchyňskou linkou se značkovými spotřebiči (indukce, trouba, digestoř, myčka) s praktickou..

Detail
Prodej, Rodinné domy, 860m² - Krajníčko

Prodej, Rodinné domy, 860m² - Krajníčko

1 265 000 Kč

prodej řadového rodinného domu v obci Krajníčko u Bavorova. Patrový RD (celkem 5 domů, bezproblémoví sousedé) má zastavěnou plochu 86 m2, vlastní pozemek je před domem (možnost přístřešku na další auta), za domem zahrada obdélníkového tvaru. V 1. patře je prostorný obývací pokoj s balkonem s orientací na jih s výhledem na zahradu, dvě ložnice, kuchyně, koupelna s WC. V přízemí další dvě ložnice, garáž, sklep, kotelna, samostatné WC. Velká pochozí půda nabízí další prostory k vybudování dalších..

Detail