Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí pobočky EXPRESNINEMOVITOSTI.CZ" odpovídá 7 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Byty 2+1,  57 m² - Hluboká nad Vltavou

Prodej, Byty 2+1, 57 m² - Hluboká nad Vltavou

  1735x

3 600 000 Kč

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi byt o dispozici 2+1 s balkónem v osobním vlastnictví. Nemovitost se nachází v klidné části, avšak zároveň pár metrů od centra města. Bytová jednotka o výměře 54 m² + balkón 3 m² se nachází ve 3. patře panelového domu s výtahem. Plášť bytového domu je zateplen, jsou zde plastová okna a výtah prošel rekonstrukcí. Náklady na bydlení nejsou zde veké. Celkem cca 3.300,- Kč. Společné prostory domu jsou pečlivě udržované a čisté. K bytu..

Detail
Prodej, Byty 2+1, 61 m² - České Budějovice 3

Prodej, Byty 2+1, 61 m² - České Budějovice 3

  4001x

3 559 000 Kč

V zastoupení majitele Vám nabízíme velmi zajímavou investiční příležitost. Jedná se o prodej družstevního bytu 2+1 s možností přepisu do OV ( poplatek cca 11.000,-Kč) a možnost provedení přestavby na 3+1. Dispozice bytu je 2+1 o celkové výměře 61 m² s balkónem a sklepem. Bytová jednotka se nachází v 8. patře revitalizovaného třináctipatrového panelového domu v ulici Zachariášova v Českých Budějovicích. Bytový dům je kompletně zateplen, jsou zde plastová okna a výhodou jsou dva nové..

Detail
Prodej, Byty 3+1,  76m² + 2 sklepy a koje - Nová Pec na Šumavě - turisticky žádaná lokalita

Prodej, Byty 3+1, 76m² + 2 sklepy a koje - Nová Pec na Šumavě - turisticky žádaná lokalita

  5464x

4 440 000 Kč

Naše společnost Vám zprostředkuje exkluzivní prodej bytové jednotky v jedné z nejžádanějších rekreačních lokalit ČR za ještě přijatelnou cenu. Infomace o bytové jednotce: 3+1 po rekonstrukci s jedinou drobnou investicí a to vybílení sklepů, jinak bez investic. Jde spíše o pocitovou záležitost než o funkční problém. Dále je nutné doplnit že k bytu náleží dva zděné sklepy a jedna koje za domem - dostatek úložného prostoru. Více viz fotodokumentace. Měsíční náklady na bytovou..

Detail
Prodej, Byty 2+kk,  96m² - Nová Bystřice

Prodej, Byty 2+kk, 96m² - Nová Bystřice

  6253x

4 690 000 Kč

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej nádherného bytu v kompletně zrekonstruovaném domě v centru Nové Bystřice. Jedná se o velmi prostorný byt 2+kk v 1NP s výhledem na náměstí. K bytům je samostatný vstup z uzavřeného dvora, který lze využívat jako součást podílu na veřejných prostorech domu. K bytu dále náleží skladovací prostor (sklep) v přízemí, vchod rovněž ze dvora. I když je dům přímo na náměstí, jedná se o velmi klidné a nerušené bydlení či užívání. Parkování je možné na nově..

Detail
Prodej, Byty 2+kk, 62 m² s balkonem - Nová Bystřice

Prodej, Byty 2+kk, 62 m² s balkonem - Nová Bystřice

  7742x

3 690 000 Kč

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej nádherného bytu v kompletně zrekonstruovaném domě v centru Nové Bystřice. Jedná se o velmi prostorný byt 2+kk v 1NP s teráskou do dvora. K bytům je samostatný vstup z uzavřeného dvora, který lze využívat jako součást podílu na veřejných prostorech domu. K bytu dále náleží skladovací prostor (sklep) v přízemí, vchod rovněž ze dvora. I když je dům přímo na náměstí, jedná se o velmi klidné a nerušené bydlení či užívání. Parkování je možné na nově budovaném..

Detail
Prodej, Byty 2+kk,  50m² - Borovany

Prodej, Byty 2+kk, 50m² - Borovany

  2191x

rezervováno

Naše společnost si Vám dovoluje nabídnout ke koupi zajímavou investiční příležitost v městě Borovany. Jedná se o prodej bytu o dispozici 2+kk (50 m2) s balkónem v osobním vlastnictví. Byt se nachází v 1. patře (2. nadzemní podlaží) panelového domu s výtahem v klidné lokalitě. Nemovitost je vhodná jak pro vlastní bydlení, tak na investici a v současné době se pronajímá s velmi dobře fungujícím nájemníkem. Bytová jednotka je v původním, ale udržovaném stavu a noví majitelé si mohou předělat..

Detail
Prodej, Rodinné domy, 450m² s dvoj-garáží a parkovacím stáním - Krnov - Pod Bezručovým vrchem

Prodej, Rodinné domy, 450m² s dvoj-garáží a parkovacím stáním - Krnov - Pod Bezručovým vrchem

  1855x

rezervováno

Naše společnost Vám nabízí prodej multifunkčního domu nedaleko centra města.. Aktuálně je dům využíván komerčně, prodejna a kanceláře ve dvou patrech, avšak lze dům jednoduše předělat i na bytový. Dům je celý podsklepen a k domu náleží parkovací místa s dvoj-garáží ve dvoře. Přístup do dvora je zajištěn zapsaným věcným břemenem. Dům je plně funkční, v předchozích letech zde bylo mnoho věcí renovováno - okna, elektrika, voda, odpady, střecha a jiné. Jedinou investicí, nikoliv nutnou je fasáda..

Detail