Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii byty pobočky EXPRESNINEMOVITOSTI.CZ" odpovídá 6 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, prostorný byt 1+1,  45m² s balkónem - Praha - Vršovice

Prodej, prostorný byt 1+1, 45m² s balkónem - Praha - Vršovice

  305x

6 990 000 Kč

Naše společnost Vám zprostředkuje exkluzivní prodej nově zrekonstruovaného bytu v žádané lokalitě v širším centru Prahy. Jedná se o prostorný byt 1+1 s balkonem a novou kójí v suterénu. Aktuálně byla dokončena kompletní rekonstrukce, včetně veškerých rozvodů, elektroinstalace, voda, odpady, dále nové jádro WC + koupelna včetně vybavení, podlahy, štuky, topná tělesa, linka včetně spotřebičů, dřevěná okna s izolačními skly, bezpečnostní a protipožární vchodové dveře. Při rekonstrukci byli..

Detail
Prodej, Byty 3+1,  76m² + 2 sklepy a koje - Nová Pec na Šumavě - turisticky žádaná lokalita

Prodej, Byty 3+1, 76m² + 2 sklepy a koje - Nová Pec na Šumavě - turisticky žádaná lokalita

  1032x

4 440 000 Kč

Naše společnost Vám zprostředkuje exkluzivní prodej bytové jednotky v jedné z nejžádanějších rekreačních lokalit ČR za ještě přijatelnou cenu. Infomace o bytové jednotce: 3+1 po rekonstrukci s jedinou drobnou investicí a to vybílení sklepů, jinak bez investic. Jde spíše o pocitovou záležitost než o funkční problém. Dále je nutné doplnit že k bytu náleží dva zděné sklepy a jedna koje za domem - dostatek úložného prostoru. Více viz fotodokumentace. Měsíční náklady na bytovou..

Detail
Pronájem, Byty 1+kk,  37 m² - České Budějovice 2

Pronájem, Byty 1+kk, 37 m² - České Budějovice 2

  943x

13 000 Kč za měsíc

Nabízíme Vám k pronájmu velmi pěkný a moderně zařízený byt 1+kk o výměře 37 m² + balkon 5 m², který se nachází v 5. NP bytového domu s výtahem za Alzheimercentrem v Českých Budějovicích. K bytové jednotce náleží vlastní parkovací stání a také sklep o velikosti 2 m², který je umístěn na patře. Byt se skládá z: předsíně, koupelny s toaletou a vanou. Dále obývacího pokoje s kuchyní a balkonem. Veškeré vybavení (viz foto) je součástí pronájmu. Pouze majitelé těchto bytů mají přístup do..

Detail
Prodej, Byty 2+1,  51 m² - České Budějovice 5

Prodej, Byty 2+1, 51 m² - České Budějovice 5

  2531x

4 115 000 Kč

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme na prodej byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+1 (51 m²). Nad rámec zmíněné plochy náleží k bytu také balkon (1 m2) a sklep (3,3 m2). Bytová jednotka je po částečné rekonstrukci a nachází se ve 4. nadzemním podlaží cihlového domu na adrese Dobrovodská v Českých Budějovicích Díky vyššímu patru a orientaci oken hlavních místností na jihozápad je byt světlý a prosluněný. Tento příjemný a dobře dispozičně řešený byt prošel částečnou..

Detail
Prodej, Byty 2+kk,  96m² - Nová Bystřice

Prodej, Byty 2+kk, 96m² - Nová Bystřice

  4046x

4 690 000 Kč

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej nádherného bytu v kompletně zrekonstruovaném domě v centru Nové Bystřice. Jedná se o velmi prostorný byt 2+kk v 1NP s výhledem na náměstí. K bytům je samostatný vstup z uzavřeného dvora, který lze využívat jako součást podílu na veřejných prostorech domu. K bytu dále náleží skladovací prostor (sklep) v přízemí, vchod rovněž ze dvora. I když je dům přímo na náměstí, jedná se o velmi klidné a nerušené bydlení či užívání. Parkování je možné na nově..

Detail
Prodej, Byty 2+kk, 62 m² s balkonem - Nová Bystřice

Prodej, Byty 2+kk, 62 m² s balkonem - Nová Bystřice

  4894x

3 690 000 Kč

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej nádherného bytu v kompletně zrekonstruovaném domě v centru Nové Bystřice. Jedná se o velmi prostorný byt 2+kk v 1NP s teráskou do dvora. K bytům je samostatný vstup z uzavřeného dvora, který lze využívat jako součást podílu na veřejných prostorech domu. K bytu dále náleží skladovací prostor (sklep) v přízemí, vchod rovněž ze dvora. I když je dům přímo na náměstí, jedná se o velmi klidné a nerušené bydlení či užívání. Parkování je možné na nově budovaném..

Detail