Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí makléře Radek Hajtol pobočky EXPRESNINEMOVITOSTI.CZ" odpovídají 4 nabídky.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Byty 3+1,  76m² + 2 sklepy a koje - Nová Pec na Šumavě - turisticky žádaná lokalita

Prodej, Byty 3+1, 76m² + 2 sklepy a koje - Nová Pec na Šumavě - turisticky žádaná lokalita

  5464x

4 440 000 Kč

Naše společnost Vám zprostředkuje exkluzivní prodej bytové jednotky v jedné z nejžádanějších rekreačních lokalit ČR za ještě přijatelnou cenu. Infomace o bytové jednotce: 3+1 po rekonstrukci s jedinou drobnou investicí a to vybílení sklepů, jinak bez investic. Jde spíše o pocitovou záležitost než o funkční problém. Dále je nutné doplnit že k bytu náleží dva zděné sklepy a jedna koje za domem - dostatek úložného prostoru. Více viz fotodokumentace. Měsíční náklady na bytovou..

Detail
Prodej, Byty 2+kk,  96m² - Nová Bystřice

Prodej, Byty 2+kk, 96m² - Nová Bystřice

  6253x

4 690 000 Kč

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej nádherného bytu v kompletně zrekonstruovaném domě v centru Nové Bystřice. Jedná se o velmi prostorný byt 2+kk v 1NP s výhledem na náměstí. K bytům je samostatný vstup z uzavřeného dvora, který lze využívat jako součást podílu na veřejných prostorech domu. K bytu dále náleží skladovací prostor (sklep) v přízemí, vchod rovněž ze dvora. I když je dům přímo na náměstí, jedná se o velmi klidné a nerušené bydlení či užívání. Parkování je možné na nově..

Detail
Prodej, Byty 2+kk, 62 m² s balkonem - Nová Bystřice

Prodej, Byty 2+kk, 62 m² s balkonem - Nová Bystřice

  7742x

3 690 000 Kč

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej nádherného bytu v kompletně zrekonstruovaném domě v centru Nové Bystřice. Jedná se o velmi prostorný byt 2+kk v 1NP s teráskou do dvora. K bytům je samostatný vstup z uzavřeného dvora, který lze využívat jako součást podílu na veřejných prostorech domu. K bytu dále náleží skladovací prostor (sklep) v přízemí, vchod rovněž ze dvora. I když je dům přímo na náměstí, jedná se o velmi klidné a nerušené bydlení či užívání. Parkování je možné na nově budovaném..

Detail
Prodej, Rodinné domy, 450m² s dvoj-garáží a parkovacím stáním - Krnov - Pod Bezručovým vrchem

Prodej, Rodinné domy, 450m² s dvoj-garáží a parkovacím stáním - Krnov - Pod Bezručovým vrchem

  1855x

rezervováno

Naše společnost Vám nabízí prodej multifunkčního domu nedaleko centra města.. Aktuálně je dům využíván komerčně, prodejna a kanceláře ve dvou patrech, avšak lze dům jednoduše předělat i na bytový. Dům je celý podsklepen a k domu náleží parkovací místa s dvoj-garáží ve dvoře. Přístup do dvora je zajištěn zapsaným věcným břemenem. Dům je plně funkční, v předchozích letech zde bylo mnoho věcí renovováno - okna, elektrika, voda, odpady, střecha a jiné. Jedinou investicí, nikoliv nutnou je fasáda..

Detail