Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí makléře Miroslav Klimeš pobočky EXPRESNINEMOVITOSTI.CZ" odpovídají 3 nabídky.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Byty 2+1,  57 m² - Hluboká nad Vltavou

Prodej, Byty 2+1, 57 m² - Hluboká nad Vltavou

  1735x

3 600 000 Kč

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi byt o dispozici 2+1 s balkónem v osobním vlastnictví. Nemovitost se nachází v klidné části, avšak zároveň pár metrů od centra města. Bytová jednotka o výměře 54 m² + balkón 3 m² se nachází ve 3. patře panelového domu s výtahem. Plášť bytového domu je zateplen, jsou zde plastová okna a výtah prošel rekonstrukcí. Náklady na bydlení nejsou zde veké. Celkem cca 3.300,- Kč. Společné prostory domu jsou pečlivě udržované a čisté. K bytu..

Detail
Prodej, Byty 2+1, 61 m² - České Budějovice 3

Prodej, Byty 2+1, 61 m² - České Budějovice 3

  4001x

3 559 000 Kč

V zastoupení majitele Vám nabízíme velmi zajímavou investiční příležitost. Jedná se o prodej družstevního bytu 2+1 s možností přepisu do OV ( poplatek cca 11.000,-Kč) a možnost provedení přestavby na 3+1. Dispozice bytu je 2+1 o celkové výměře 61 m² s balkónem a sklepem. Bytová jednotka se nachází v 8. patře revitalizovaného třináctipatrového panelového domu v ulici Zachariášova v Českých Budějovicích. Bytový dům je kompletně zateplen, jsou zde plastová okna a výhodou jsou dva nové..

Detail
Prodej, Byty 2+kk,  50m² - Borovany

Prodej, Byty 2+kk, 50m² - Borovany

  2190x

rezervováno

Naše společnost si Vám dovoluje nabídnout ke koupi zajímavou investiční příležitost v městě Borovany. Jedná se o prodej bytu o dispozici 2+kk (50 m2) s balkónem v osobním vlastnictví. Byt se nachází v 1. patře (2. nadzemní podlaží) panelového domu s výtahem v klidné lokalitě. Nemovitost je vhodná jak pro vlastní bydlení, tak na investici a v současné době se pronajímá s velmi dobře fungujícím nájemníkem. Bytová jednotka je v původním, ale udržovaném stavu a noví majitelé si mohou předělat..

Detail