Nacházíte se: EXPRESNINEMOVITOSTI.CZ » Prodej, Zemědělská usedlost - nádvoří a zahrada, 916 m² - Olešnice

Prodej, Zemědělská usedlost - nádvoří a zahrada, 916 - Olešnice, Ev.č.: 00718

IMG_0029
IMG_0031
IMG_9996
IMG_0001
IMG_9994
IMG_0020
IMG_0022

Kontaktujte makléře

Radek HajtolRadek Hajtol
+420 723 533 533
[email protected]
EXPRESNINEMOVITOSTI.CZEXPRESNINEMOVITOSTI.CZ
Otakarova 1764/30
České Budějovice - České Budějovice 3
+420 775 455 455
[email protected]
Cenarezervováno
včetně provize
KategorieRodinné domy
LokalitaOlešnice
OkresČeské Budějovice
Velikost3 pokoje
Plocha užitná120 m²
Plocha pozemku916 m²
Stav objektuDobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
G (PENB nedodán)
zobraz vybavení
Popis

Naše společnost Vám nabízí poctivou Jihočeskou zemědělskou usedlost v žádané lokalitě 30 min. od Českých Budějovic. Jedná se o nemovitost, kterou lze využít jak k rodinnému bydlení tak k celoroční rekreaci. Nemovitost se skládá z obytné části, stodoly a několika hospodářských prostor (původně využívaných pro chov drobného zvířectva). Celá usedlost procházela postupně od roku 2005 až 2014 zásadní ale citlivou rekonstrukcí s ohledem na historii a tip nemovitosti. I když se nejedná o nutnost, ale jediné co doporučujeme je výměna (7) oken. Jinak je toho uděláno opravdu mnoho, žádné obavy z obrovských investic - ty už tam jsou :-)
Rekonstruováno mimo viditelné prvky jako je kompletní střecha, bylo také i elektroinstalace, izolace, kanalizace, stropy a jiné. Nad aktuálně zrekonstruované, je zde stále možnost vlastní realizace, například dostavbou a využít rozsáhlých podkrovních prostor nebo dva hospodářské prostory k dobudování prakticky čehokoliv viz fotodokumentace.

Poloha nemovitosti je ojedinělá hlavně s ohledem na dostupnost rekreačního využití a to ne jen regionální, ale i mezinárodní. Na jedné fotografii znázorňujeme aktuálně (ve velkém stádiu rozestavěnosti) dálnici D3 navazující na rakouskou dálnici A8, která je napojena na evropský dálniční systém od Alp až po moře.

Dalo by se o nemovitosti a o poloze napsat toho ještě mnoho, ale stejně by to bylo málo na to, aby bylo obsaženo vše, a nenahradilo by to osobní prožitek z prohlídky, nebo aspoň zavolejte a při přátelském rozhovoru se dozvíte mnohem více.